Велопробіг на Sziget


Sziget починається з першим кроком на міст K-bridge, прикрашений вітаннями різними мовами світу – головний вхід на Острів Свободи, музики, розваг і цілодобових вечірок. Близько півмільйона сігетців з більш ніж 100 країн щороку урочисто проходять через цей міст і опиняються у кращому літі свого життя.

Але справжні пригоди починаються ще в дорозі.
І часом для цього достатньо лише двох коліс!

фото: bearmountain.ca

Цього літа компанія Pridebikes прокладає новий маршрут на Sziget і пропонує вам подолати шлях до фестивалю разом.

Велопробіг Pride Sziget Trip стартуватиме 3 серпня зі Львова з метою дістатися фестивалю 9-го серпня. На своєму шляху колона завітає у Стрий, подолає гірський перевал, ночуватиме у Міжгір’ї, зупиниться у Хусті і матиме ще дві ночівлі в угорських Ньїредьгаза та Егер.

Свобода руху, велика компанія однодумців та передчуття наближення найочікуванішого тижня року зроблять вашу дорогу на Sziget незабутньою.

Якщо ви дійсно бажаєте потрапити на один із кращих фестивалів Європи і відчуваєте себе здатними подолати на велосипеді дистанцію у 700 кілометрів, то ця пригода для вас!

Приєднуйтеся до спільноти Pridebikes, щоб дізнаватися про деталі маршруту і умови участі в Pride Sziget Trip, слідкувати за анонсами і не проґавити подарунки! На сторінці Pridebikes буде розіграно 5 дводенних квитків на перші дні фестивалю, а переможцям надано велосипеди на час подорожі.

За технічним станом всіх велосипедів пробігу доглядатиме Pridebikes.